Pościele bambusowe z nadrukiem – trendy 2021

Jaki to rozkoszny widok, gdy nasz maluszek grzecznie śpi. Jednak niektórym rodzicom nieczęsto zdarzają się takie sytuacje, a sen niemowlaka przypomina raczej spanie zająca pod miedzą, który budzi się od najmniejszego szelestu, tak często, jak to tylko możliwe. Czy pościel bambusowa może mieć wpływ na jakość snu dziecka?

Kołderka na każdą porę roku

Pościel bambusowa z wypełnieniem ma bardzo wiele zalet. Jest przede wszystkim uszyta z naturalnego materiału, jakim jest wiskoza bambusowa. Charakteryzuje się niezwykłą miękkością i delikatnością, ale to inne cechy decydują o jej wyjątkowości. Są to przede wszystkim szczególne właściwości termoregulacyjne, które sprawiają, że latem pod taką kołderką nie jest za gorąco, a zimą za zimno. Pościele bambusowe są ponadto bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Są również polecane dla alergików, a to dzięki temu, że są antystatyczne i nie przylega do nich kurz. Nie wywołują podrażnień i uczuleń. Taka kołderka sprawdzi się więc na każdą porę roku i na pewno wpłynie na jakość snu naszego maluszka.

Dzikie safari czy może alpejska przygoda?

Co prawda noworodkom i niemowlakom jest wszystko jedno, czy pościel bambusowa z wypełnieniem ma ciekawe i kolorowe wzorki, ale trzeba przyznać, że im starsze, tym bardziej pod tym względem wybredne. Także dla rodzica wygląd kołderki jest ważny, a w niektórych motywach można po prostu się zakochać. Bo jak tu przejść obojętnie obok pościeli bambusowej, która cała jest w afrykańskie zwierzęta, albo uśmiechnięte dinozaury? Kto wie, może na tych pościelach sypia przyszły, wielki podróżnik? To safari, czy może ośnieżone, alpejskie szczyty? A może po prostu subtelna łączka w stonowanych kolorach? Wybierz motyw i kolor, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Takie nadruki to zdecydowanie trendy 2021!

Pościelowe rozmiary dla bobasów i starszaków

Pościel bambusowa dla dzieci dostosowana jest również do ich rozwoju. Najpopularniejsze rozmiary to 60×70 cm, które przewidziane są dla najmniejszych dzieci, czyli od 0-6 miesiąca, 75×100 cm sprawdzą się do około 2 roku życia oraz 100×135 cm dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wielkość pościeli jest również ważna – zbyt duża krępuje ruchy, a zbyt mała nie ogrzeje wystarczająco maluszka. Dopasuj rozmiar do jego potrzeb. Wtedy masz pewność, że zapewniasz mu bezpieczne i komfortowe warunki do spania.

 

Pamiętaj sklep mulinek.pl to:

  • produkowane w Polsce
  • OekoTex® Standard 100
  • niepowtarzalne wzornictwo
  • 100% produkcja ręczna
  • artykuły najwyższej jakości
  • homologowane i certyfikowane bezpieczne surowce
  • wybierane na niespodziankę

Każda seria wydawana jest z głębokim oddaniem. Do każdego zadania przystępujemy z pasją, co umożliwia nam produkować rzeczy po prostu unikalne. Uważamy, że niewielki koc może włożyć cząstkę piękna do młodzieńczego świata. Nasze towary usatysfakcjonują nawet niezwykle wymagających rodziców.


Sklep internetowy Mulinek.pl

www: www.mulinek.pl
e-mail: sklep@mulinek.pl

facebook: https://www.facebook.com/MulinekOfficial/
instagram: https://www.instagram.com/mulinek_pl/

Leave a comment