Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rękodzieło – 1000 pomysłów na prezenty

Polscy konsumeci coraz bardziej doceniają rękodzieło. Ręcznie robione produkty są coraz częściej szukane zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych z produktami handmade.

Ręcznie wykonywane świece, makramy, biżuteria, a może ubrania lub dodatki? Nie ważne co, ważne jak! Obecnie rękodzieło to bardzo bogaty asortyment z kilkudziesięciu kategorii i wszystkie cechuje to, że są niezwykłe i wyjątkowe!

To co od zawsze najbardziej urzeka nas w rękodziele to właśnie niezwykła wręcz wyjątkowość produktów handmade. Każdy jest inny, w każdy włożone jest maksimum uczuć rękodzielnika, która dodatkowo podkreśla wyjątkowość każdego produktu handmade.

Rękodzieło to cała gama wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się na niemal na każdą okazję! Jeśli chcesz swoim prezentem podkreślić, że obdarowana osoba jest dla ciebie wyjątkowa – poszukaj dla niej upominku wśród produktów ręcznie robionych.

Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na prezenty, wybrane z całej gamy produktów z kategorii rękodzieła, zaczerpniętych z serwisu z ogłoszeniami artwitryna.pl:
– ręcznie robione świece – najczęściej spotykane i najmodniejsze są świece sojowe. Są dość tanie i o wiele zdrowsze od najczęściej spotykanych świec parafinowych. Coraz częściej można spotkać także ręcznie robione świece z wosku rzepakowego. Jednak najbardziej wartościowe – co widać także po ich cenie – są świece z naturalnego wosku pszczelego. Mają one naturatny aromat miodowo-propolisowy, a także udowodnione właściwości prozdrowotne;
– zakładki do książek – te również występują w różnych wariantach. Mamy zakładki ręcznie malowane na cienkich sklejkach, klejone metodą decoupage, uszyte z filcu czy też robione na szydełku bądź z majramy. Jaką metodą nie byłyby wykonane, każda z nich będzie świetnym pomysłem na prezent dla każdej osoby kochającej piękne gadżety oraz uwielbiających czytanie książek;
– biżuteria handmade – oczywiście biżuteria będzie pomysłem na prezenty przede wszystkim dla kobiet i dziewcząt. W tej kategorii znajdziemy wyjątkowe kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki czy szpilki do włosów. Wśród biżuterii znajdziemy bardzo różnorodne produkty, wykonane w bardzo różnych technikach i z przeróżnych produktów. Są wśród nich produkty za kilka złotych, są za kilkaset, a nawet kilka tysięcy!

To oczywiście zaledwie kilka przykładów upominków z rękodzieła. Po więcej pomysłów na prezenty handmade zapraszamy do ArtWitryny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a comment