Diabegeten krem ochroną dla skóry i ciała

Istnieje wiele schorzeń, które manifestują się w organizmie ciężkimi zmianami skórnymi, z którymi bardzo ciężko się walczy. Są to między innymi stopa cukrzycowa, wszelakiego rodzaju owrzodzenia czy odleżyny, a także zmiany pooparzeniowe oraz grzybicze. Problematyczne są też trudno gojące się rany, z wrzodami czy zgorzelami. W tak trudnych sytuacjach nasze ciało potrzebuje składników odżywczych na najwyższym poziomie. Dzięki temu może dużo szybciej i lepiej regenerować się i w maksymalny sposób wykorzystać możliwości regeneracyjne tkanek. Specyfik – Diabeten krem zawiera naturalnie występujące colostrum bovinum, które umożliwia łatwiejszą regenerację zniszczonych tkanek.

Jakie substancje znajdują się w specyfiku?

Ten dermokosmetyk posiada kilka substancji, które działając razem pozwalają na skuteczną odnowę tkanek skórnych. Są to między innymi laktoferyny, laktoperoksydazy, srebro koloidalne, witamina E, Panthenol i Alantoina. W kosmetyku znajduje się również colostrum bovinum, które zawiera niezliczoną ilość witamin i minerałów. Kosmetyki na bazie colostrum pozwalają nam zregenerować swoją skórę. Kiedy uda się nam zregenerować skórę, lepiej przyswaja ona składniki odżywcze i ładniej wygląda. Jest dzięki temu mocniejszą barierą przeciw drobnoustrojom atakującym nasze ciało. Diabegeten krem ukoi naszą skórę, nawilży, odżywi i poprawi jej stan.

Dlaczego stosowanie kremów w czasie regeneracji skóry jest takie ważne?

W czasie regeneracji skóry będącej w znaczący sposób uszkodzony, każdy dzień terapii jak i każdy specyfik użyty na tkankę ma znaczenie. Skóra jest bardzo delikatna, jeśli jest w okolicy stan zapalny, czy otwarta rana, to zachowanie tego obszaru w jałowym stanie, bez bakterii może pozwolić na rozpoczęcie się procesów gojenia i uniknięcia kolejnych uszkodzeń tkanek. Działania dermokosmetyku od zewnątrz ułatwi gojenie się rany, a wprowadzenie jeszcze suplementacji od wewnątrz umożliwi szybszą regenerację uszkodzonych miejsc. Co ważne, Diabegeten krem nawilża skórę, co np. w przypadku odleżyn jest jednym z czynników ochronnych.

Leave a comment