Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pościel satynowa – do jakich wnętrz pasuje?

Sypialnia jest dla każdego z nas miejscem absolutnie wyjątkowym, w którym unosi się atmosfera intymności połączona z perfekcjonizmem. Każdy z nas wybiera wystrój sypialni w taki sposób, by był on idealnie dopasowany do własnych, indywidualnych preferencji i potrzeb. Zwykle starannie dobieramy kolory ścian, a także aranżujemy w przestrzeń uzupełniając ją o różne dodatki i elementy dekoracyjne, by całość prezentowała się zachwycająco i harmonijne. Oczywiście dużą uwagę poświęcamy również pościeli, a modele wykonane z satyny cieszą się ogromną popularnością. Do jakich wnętrz będzie jednak tego typu pościel pasować?

Pościel satynowa we wnętrzach glamour

Urządzanie sypialni w stylu glamour cieszy się ogromnym uznaniem. Z pewnością kojarzymy ten styl głównie ze stonowanymi kolorami, które tworzą spójną całość, a także z całą masą błyszczących dodatków. Nie da się więc ukryć, że pościel satynowa będzie się w takiej sypialni świetnie prezentować. Na dwuosobowe łóżka idealna będzie pościel 180×200 wykonana z satyny, która będzie pięknie połyskiwać i nada wnętrzu luksusowy wydźwięk. Warto wybierać modele w modnych kolorach jak np. butelkowa zieleń lub winna czerwień. Barwy te będą świetnie pasować do białych lub szarych ścian, które są swoistym wyznacznikiem stylu glamour we wnętrzach. Warto zwrócić uwagę także na to, czy dodatki, które mamy w sypialni są koloru złotego czy też srebrnego. Wówczas można zadbać o to, by pościel satynowa również była ozdobiona np. nićmi w tych kolorach, co dodatkowo podkreśli spójność całej aranżacji.

Satyna we wnętrzach romantycznych

Sypialnie, w których dominuje romantyczność to również jeden z najnowszych trendów. Zwykle tego typu sypialnie aranżują dla siebie pary, które tworzą swoją własną, intymną przestrzeń. Okazuje się, że pościel satynowa będzie wówczas idealnym rozwiązaniem. Wyznacznikiem romantycznych sypialni jest przede wszystkim ciemnoczerwony kolor ścian, a dodatki zwykle są utrzymane w pastelowych kolorach i różnorodnych odcieniach różu i fioletu. W związku z tym dobierając pościel satynową można postawić na nieco mocniejszy akcent kolorystyczny i wybrać ją w kolorze żywej czerwieni. Z pewnością zdynamizuje to sypialnię, a także znacznie ją ożywi. W przypadku jednak, gdy ściany są pokryte ciepłymi i dość krzykliwymi kolorami, warto wykorzystać satynową pościel jako element zaprowadzający we wnętrzu nieco spokoju. Wówczas kolory takie jak brudny róż, czy bordo świetnie wywiążą się z tego zadania, a sypialnia będzie zachwycać panującym w niej klimatem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a comment