Najważniejsze przyczyny zaburzeń erekcji u mężczyzn

Według wielu opracowań medycznych już ponad 40% mężczyzn i to w wieku do trzydziestu lat cierpi na zaburzenia erekcji spowodowane czynnikami psychicznymi, ale również fizycznymi, typowo chorobowymi. W jaki sposób odnieść się do problemów z erekcją, jak je diagnozować i prawidłowo leczyć i czy środki na potencję bez recepty to faktycznie długoterminowe rozwiązanie?

Skąd się biorą problemy z libido i generalnie potencją?

Najwięcej problemów wiąże się z kwestiami psychicznymi. Mężczyźni wpędzani w poczucie winy przez partnerki, z niewielką pewnością siebie bardzo często pragną się spełnić właśnie w życiu seksualnym, ale to niemożliwe przez ogromny stres generowany latami. Dochodzi do tego zły styl życia, brak aktywności fizycznej, hobby, odpowiedniego czasu snu. Styl życia w przypadku seksualności odgrywa ogromną rolę. Inaczej traktuje się mężczyzn aktywnych, spełnionych życiowo i zawodowo od tych zamkniętych w sobie i stale poszukujących własnej ścieżki. Problemy psychologiczne w dużym stopniu rozluźniają właśnie tabletki na potencję bez recepty ze składnikami aktywnymi o automatycznym działaniu na męski organizm. Po spożyciu tabletki wystarczy 15-20 minut i lekkie pobudzenie przez partnerkę, aby utrzymać erekcję przez dłuższy czas. Oczywiście nie zaleca się od razu największych dawek, tylko najmniejsze, a wręcz przedzielenie tabletek na połowę, ponieważ to bardzo mocne rozwiązanie.

Dlaczego leki na potencję bez recepty?

Można powiedzieć, że lek na potencję bez recepty to po prostu tabletka awaryjna umożliwiająca chociaż częściowe przywrócenie właściwej energii i unormowanie gospodarki hormonalnej. Jeżeli tabletka zadziała od razu to oznacza, że większość problemów z potencją znajduje się w psychice i mężczyzna powinien skierować się na psychoterapię, albo do różnych aktywności przywracających rzeczywistą pewność siebie, prawdziwą energię. Warto jednak wypróbować środki na potencję bez recepty.

Leave a comment