Najpopularniejsze style ubioru

Wytypowanie właściwego stylu ubioru dla kobiety i mężczyzny to szansa na wygenerowanie sporych oszczędności zakupowych, a także ogromna oszczędność czasu. Jeżeli człowiek wie, w czym chodzi na co dzień i do co niego pasuje nie ma problemu z selekcjonowaniem kolekcji i z monitorowaniem najlepszych marek pod kątem jakości. Poza tym własny styl wpływa na wizerunek i oczywiście pierwsze wrażenie w życiu zawodowym, czy towarzyskim, a to jednak spora przewaga w pewnych sytuacjach. Co warto wiedzieć o najpopularniejszych stylach ubioru, o sprawdzaniu jakości koszulek męskich producenta i innych dodatków do garderoby?

O co chodzi w stylu casualowym?

Styl casual to styl, w którym stawia się przede wszystkim na wygodę. To styl posiadający wiele młodzieżowych akcentów i odnoszący się praktycznie zawsze do bieżącej mody. Koszulki męskie producent zawsze proponuje w wersjach casualowych, w nieco większych rozmiarach. Pomimo promowania casualowej warto skupić się na dopasowaniu koszulek firmowych z logo do sylwetki, pod kątem kolorystycznym i jakościowym. Przyda się naturalnie analiza składu. Im większa przewaga bawełny nad poliestrem, tym lepiej przy składaniu nowej, sezonowej garderoby. W stylu casual chodzi też o eksperymentowanie i ekspresję osobistą. Tutaj właściwie nie można się pomylić.

O co chodzi w stylu semi – formal?

Styl semi – formal to przejście między stylem casualowym i typowo biznesowym. Najczęściej w semi – formalu występują marynarki sportowe, chinosy, ale również zwykłe adidasy, czy lżejsze dodatki na czele z polo męskim producenta. Semi – formal to przede wszystkim jakość i duży nacisk na budowanie bezbłędnego wizerunku. Sprawdza się w pracy i w sytuacjach towarzyskich, a przy okazji nie odbiera wygody.

A inne style?

Ciekawe perspektywy zapewnia jednolity styl biznesowy, chociaż występujący z reguły w życiu przedsiębiorstw i rzadko przenoszony „na ulicę”. Wszystkie marki posiadają kolekcje zorientowane na wskazane bazy budowania własnego wizerunku, co ułatwia ostateczne dopasowanie dodatków do garderoby.

Leave a comment