Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Na placu budowy

Głośne dźwięki, duże rozmiary, ciekawe kształty, ale też niesamowita i często zaskakująca funkcjonalność, szybkość i dokładność. To wszystko cechy maszyn budowlanych dzięki, którym przyciągają uwagę nie tylko najmłodszych. Na ich popularność ma również wpływ wiele bajek i książek dla dzieci w tej tematyce, a szczególnie bardzo popularny Bob Budowniczy. Z tego względu marka Pastelowe Love uzupełniła swój katalog o produkty z serii budowa.

W sklepie dostępne są proste i stosunkowo małe naklejki z serii pojazdy budowlane, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieskiej i żółtej. Dzięki temu, że wycięte są po obrysie można przykleić je na ścianę w dowolnym kolorze, inaczej mówiąc nie posiadają tła co daje ogromne możliwości aranżacyjne. Naklejki na ścianę są dodatkowo zabezpieczone matowym laminatem, dzięki czemu łatwiej nanosi się je na ścianę, są trwalsze, odporne na zarysowania i promieniowanie UV, a w dodatku bez problemu można je czyścić. Z tego względu świetnie nadadzą się nie tylko jako ozdoba, ale również ciekawy sposób na zabezpieczenie ścian, szczególnie w miejscach najbardziej podatnych na zabrudzenia.

Oczywiście nie mogło zabraknąć komplementarnej do zestawu miarki wzrostu, której zakres rozpoczyna się na 50 a kończy na 160 centymetrach. Wszystkie naklejki w tym miarki można naklejać nie tylko na ścianach, ale również innych powierzchniach gładkich, jak meble, drzwi czy szyby. Dzięki temu możemy cały pokój zaaranżować według własnej wizji lub upodobań naszego malucha.

Nowością w sklepie jest kolekcja Budowa, która powstała w bardzo wyjątkowy sposób. Naklejki na ścianę zostały zaprojektowane dwuetapowo. Najpierw namalowane zostały ręcznie za pomocą farb akwarelowych, a potem zeskanowane i zamienione na druk cyfrowy. Dzięki czemu wszystkie naklejki można traktować jak małe dzieła sztuki, które zachwycają barwami i detalami wykonania. W kolekcji znalazły się 2 zestawy naklejek wieloelementowych, oba dostępne w wersji niebieskiej i żółtej łącznie są to aż 4 zestawy naklejek na ścianę, które można rozklejać według własnego projektu i upodobania.

Kolejną naklejką w serii jest naklejka jednoelementowa o dużej powierzchni, jej dokładne wymiary to 150 centymetrów szerokości i 80 centymetrów wysokości. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako tło dla łóżka czy biurka, lub jako ozdoba ściany w kąciku zabaw. Naklejka budowa również dostępna jest w dwóch kolorach, żółtym i niebieskim. Takie same wersje kolorystyczne znajdziemy również w ostatnich naklejkach z tej serii, czyli miarkach wzrostu, które zaprojektowane zostały tak, aby idealnie dopełnić całość.

 

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a comment